top of page

so 30. 9.

|

Karviná

Ukončení kulturní sezóny na Lodičkách

Počasí nám hlásí příchod babího léto a to je ideální šance zakončit kulturní sezonu na Lodičkách! 🙂 Poslední koncert v roce 2023!

Ukončení kulturní sezóny na Lodičkách
Ukončení kulturní sezóny na Lodičkách

Čas a místo

30. 9. 2023 16:00 – 30. 10. 2023 22:00

Karviná, park B. Němcové, 733 01 Karviná, Česko

O události

Počasí nám hlásí příchod babího léto a to je ideální šance zakončit kulturní sezonu na Lodičkách! Poslední koncert v roce 2023!

Vystoupí:

Rolling Stones Revival Členové Rolling Stones Revival Brno mají rádi zvonivý kytarový zvuk, plzeňské pivo a Keitha Richardse, který na konto svého osobitého stylu hry na kytaru tvrdí: „to máte pět strun, dva prsty a jednu díru do prdele.“ Stouny nestačí imitovat. Musí tam být ryzí autentická energie. Radost. Strhující zábava, co pohltí všechny na pódiu i v publiku. Rock’n’roll!

Acoustic Irish O svých kořenech, lidské radosti, pokoře, hrdosti i touze hraje a zpívá David Vysloužil se svou kapelou Acoustic Irish. Ve své tvorbě čerpá inspiraci s folkloru a koloritu jeho rodného Moravskoslezského kraje, především z Beskydských kopců, které jsou mu tak drahé. S nadsázkou by se dalo říci, že kapela hraje irskou keltskou muziku s nádechem beskydských hor a s prvky folku, Irish, Folkloru si ve svém "hudebním toulání" razí vlastní cestu.

The Jumper Cambles The Jumper Cables se sešli, aby společně dělali muziku. Na své akustické nástroje vytvářejí přesvědčivé a silné aranže vlastních skladeb. Členové kapely jsou Michal Wawrzyczek hrající na pětistrunné banjo, Tomáš Juřena na akustickou kytaru, Lukáš Rytíř na kontrabas a Michal Kunc hrající na mandolinu.

Vstupné: Dobrovolné Začátek od 16:00

Akci pořádá Iniciativa Dokořán ve spolupráci se Statutárním městem Karviná, Moravskoslezským krajem a Nadací OKD, kterým děkujeme za podporu

Sdílet událost

bottom of page