top of page

pá 28. 7.

|

Karviná

Cirk La Putyka: BOOM vol. 2

Na jevišti se setkají umělci z Cirku La Putyka a kyjevské cirkusové a divadelní akademie. Uvidíte strhující párovou akrobacii, cyr wheel, šály, kruhy, čínskou tyč, žonglování a také klauny, break dance, street dance nebo současný tanec.

Cirk La Putyka: BOOM vol. 2
Cirk La Putyka: BOOM vol. 2

Čas a místo

28. 7. 2023 18:00 – 29. 7. 2023 20:00

Karviná, park B. Němcové, 733 01 Karviná, Česko

O události

Cirk La Putyka s představením BOOM vol. 2 dorazí na Lodičky.

Na jevišti se setkají umělci z Cirku La Putyka a kyjevské cirkusové a divadelní akademie. Uvidíte strhující párovou akrobacii, cyr wheel, šály, kruhy, čínskou tyč, žonglování a také klauny, break dance, street dance nebo současný tanec. To vše za doprovodu uhrančivé živé elektronické hudby. Prostřednictvím cirkusového umění vám nabídnou svůj pohled na život, který se může stát inspirací pro nás všechny.

Cirk La Putyka je divadelní společnost se sídlem v Praze která se profesionálně věnuje žánru nového cirkusu. Tvoří ji více než stovka herců, tanečníků, akrobatů, hudebníků, produkčních, techniků, lékařů, maskérů a dalších profesionálů.   Společnost založili dva bratři Rostislav Novák mladší a Vítek Novák po nečekaném úspěchu jejich debutové inscenace La Putyka v roce 2009. Za 13 let své existence vytvořil Cirk La Putyka více než 30 projektů, spolupracoval s více než 300 lidmi 25 národností, odehrál přes 2000 vystoupení a navštívil 21 zemí celého světa. Postupem času si soubor vytvořil vlastní novocirkusově-divadelní styl. Jeho tvorba je multižánrová a multikulturní. Cílem projektů Cirku La Putyka je vytvářet jedinečná, osobitá díla a zároveň boří předsudky a předem vytvořené hranice.

Vstupenky: Předprodej - 390 Kč https://goout.net/cs/boom-vol-2/szjrvxv/

Sdílet událost

bottom of page